CYKL EVENTÓW Z VOLVO XC60

PIKNIK RODZINNY Z VOLVO XC60

16 WRZEŚNIA 2017

 

W ramach cyklu eventów z nowym modelem Volvo XC60 zorganizowaliśmy w sobotnie przedpołudnie w dniu 16 września piknik rodzinny dla Klientów oraz przyjaciół marki Volvo. W przestrzeniach restauracji oraz ogrodu SPOT przygotowano atrakcje dla wszystkich uczestników. „Nasza firma często inicjuje wydarzenia, dzięki którym możemy spotykać się z naszymi Klientami i Partnerami biznesowymi. Formuła pikniku rodzinnego pozwoliła nam zwrócić uwagę na wartości marki Volvo dla której ważne są rodzina, bezpieczeństwo, wspólne spędzanie czasu i dzielenie się pasjami. Cenimy takie chwili, kiedy  możemy prowadzić wspólne rozmowy i to nie tylko o motoryzacji.” – wypowiada się Jacek Skolimowski Dyrektor Sprzedaży w Firmie Karlik.

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej!

 

WARSZTATY Z VOLVO XC60 W COUNTRY PARKU

14 WRZEŚNIA 2017

 

W ramach cyklu spotkań z nowym modelem Volvo XC60 zaprosiliśmy w dniu 15 września wybraną grupę klientów na warsztaty, zorganizowane na terenie Country Parku. Teoretyczne wykłady połączone z jazdami testowymi to doskonała okazja, aby poznać nowoczesne systemy bezpieczeństwa i ich zastosowanie w praktyce.

 

Relację z warsztatów prezentujemy w poniższym materiale filmowym!

 

WEEKEND Z FLOTĄ MODELI VOLVO XC60 

29-30 LIPCA 2017

 

Premiera nowego Volvo XC60 to najbardziej wyczekiwane wydarzenie motoryzacyjne 2017 roku.

 

Po raz pierwszy w Poznaniu, specjalnie dla Państwa udostępniliśmy do jazd testowych flotę najważniejszego modelu z rodziny Volvo – nowoczesnego SUV-a o zachwycającym, skandynawskim obliczu.

 

Podczas weekendu z modelami XC60 zaproszeni goście mogli wziąć udział w interesujących wykładach teoretycznych z zakresu systemów bezpieczeństwa i  najnowszych technologii stosowanych w modelach Volvo. Dodatkowo w salonie podczas wydarzenia przygotowaliśmy też aktywną ekspozycję oryginalnej biżuterii pARTs wykonanej z części samochodowych Volvo oraz akcesoria Volvo z serii Lifestyle Collection.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

 

PREMIERA VOLVO XC60 W ZIELONEJ GÓRZE 

14 LIPCA 2017

 

Tego wieczoru tylko wybrana grupa zaproszonych gości wzięła udział w osobistym spotkaniu z NOWYM VOLVO XC60 – samochodem, który jest najbardziej wyczekiwaną premierą motoryzacyjną roku 2017 i najważniejszym dla marki Volvo modelem.

 

Po zapoznaniu z wnętrzami showroomu udaliśmy się we wspólną podróż i razem przeniesiemy w przestrzeń na dachu Galerii Grafitt. Na premierze pod gwieździstym niebem spotkaliśmy w jednym miejscu flotę najnowszych oraz najbardziej luksusowych modeli Volvo z serii 90.

 

Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem tego wieczoru. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również