Dzień kobiet z Volvo Firma Karlik

Wyjątkowe wieczory w kobiecym gronie

„Jak żyć i pracować, żeby nie zwariować”

 

Już za nami wyjątkowe i niepowtarzalne spotkanie w kobiecym stylu, które w tym roku odbyło się pod hasłem „Jak żyć i pracować, żeby nie zwariować” w myśl filozofii #lagom, która jest nam bliska

Ponad 200 wyjątkowych kobiet 7 marca 2019 r spotkało się w salonie Volvo Firma Karlik w Baranowie, by świętować wspólnie Dzień Kobiet. Nie zabrakło naszej ambasadorki  Grażyny Wolszczak oraz Anny Orskiej i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej.

Wspaniała atmosfera, niepowtarzalne chwile, rozmowy, dyskusje oraz nieoceniona wymiana zdań i poglądów powodują, że spotkania w  kobiecym stylu wpisały się na stałe w kalendarz naszych eventów.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru były z nami.

PROJEKTOWANIE DLA KOBIET

22 marca 2018

 

Salon Firmy Karlik w Baranowie już po raz drugi gościł zaprzyjaźnione Panie oraz Klientki marki Volvo podczas kolejnej edycji Dnia Kobiet. Tym razem spotkaliśmy się 22 marca, a motywem przewodnim kobiecego wieczoru, było projektowanie dla kobiet. 

 

 

Podczas tegorocznej edycji Dnia Kobiet z Volvo, zorganizowanej w salonie Firmy Karlik w Baranowie, wyjątkowe kobiety mówiły o projektowaniu dla kobiet.

 

Inicjatorka kobiecych spotkań – Joanna Karlik-Knocińska wraz z projektantką Anną Orską odsłoniły nową kolekcję biżuterii pARTs, wykonaną ze zużytych części Volvo. Natomiast Monika Ziętek z Volvo Car Poland opowiedziała o nowym SUV-ie szwedzkiej marki, zaprojektowanym z myślą o kobietach – modelu Volvo XC40.

 

 

Sonia Bohosiewicz w muzycznej opowieści, przeniosła zaproszone Panie do świata Marylin Monroe, który skrywał mnóstwo tajemnic i kobiecych emocji.

 

Tego wieczoru gościliśmy także nasze ambasadorki Grażynę Wolszczak oraz Ilonę Wrońską, natomiast przyjaciel marki Volvo Tomasz Purol, wspólnie z teamem BlowUpHall przygotował  na ten wyjątkowy wieczór, specjalny poczęstunek.

 

Dziękujemy wszystkim Paniom, które były z nami tego wieczoru oraz Partnerom wydarzenia:
GEHWOL, Blow Up Hall 5050 Hotel, TEATR WIELKI – OPERA POZNAŃ, REC.ON, ERGO Hestia, SPA_larnia DAY SPA, HOT_elarnia**** & SPA_larnia kcal, mLEASING, Karlik ART, Orska – biżuteria, DRUŻYNIE SZPIKU, Dorocie Raczkiewicz, Marcie Klepce.

 

 

SPEKTAKL TEATRU KAMIENICA

9 MARCA 2017

 

9 marca zgodnie z naszą tradycją zaprosiliśmy Panie związane z marką Volvo na Dzień Kobiet. Po raz pierwszy event miał miejsce w salonie Volvo Firma Karlik w Baranowie.

 

 

 

 

W tym roku wspólne świętowanie miało szczególne znaczenie, ponieważ rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo. Przybyłe Panie zasiadły na widowni, aby obejrzeć spektakl Teatru Kamienica pt. „W obronie Jaskiniowca” w wykonaniu Emiliana Kamińskiego.

 

Niezwykle miło było nam gościć podczas tego wieczoru Grażynę Wolszczak  – ambasadorkę Firmy Karlik i użytkowniczkę modelu Volvo XC60.

 

 

Specjalnie na ten wieczór nasz Partner Instytut Idea Fit & Spa zorganizował strefę porad kosmetycznych wraz z zabiegami. Atrakcją wieczoru był również przygotowywany na żywo deser w dużym formacie, którym uraczył gości Tomasz Purol TOP CHEF Polska.

 

 

Partnerami wydarzenia byli również: Hotel Edison, ERGO Hestia, Castrol, mLeasing, Blow Up Hall 5050 Hotel, Teatr Wielki, Karlik ART.

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT MIETKA SZCZEŚNIAKA

10 MARCA 2016

 

Dzień Kobiet w Salonie Volvo Firma Karlik, który zorganizowaliśmy 10 marca 2016 r. dla naszych wyjątkowych klientek, w tym roku utrzymany był w duchu artystycznym.

 

 

 

Tego wieczoru towarzyszyły nam muzyka oraz wiersze księdza Jana Twardowskiego. Specjalnie dla kobiecego grona z wyjątkowym recitalem wystąpił Mietek Szcześniak, który wprowadził zaproszonych gości w niezwykły klimat.

 

Podczas wydarzenia, marka Karlik ART zaprezentowała nowe elementy biżuterii z zastosowaniem części samochodowych Volvo. W nowej odsłonie kolekcji zostały wykorzystane m.in: elementy konsoli środkowej auta, próbnik lakieru nadwozia czy obudowa ekranu nawigacji samochodowej.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru gościły w naszym Salonie oraz Partnerom wydarzenia.

 

 

STYLOWY WIECZÓR W SALONIE VOLVO

5 MARCA 2015

 

5 marca zorganizowaliśmy „Stylowy wieczór” dla klientek Firmy Karlik i stworzyliśmy niesamowity, modowy klimat w naszym Salonie Volvo.

 

 

 

 

Gościem piątej – jubileuszowej edycji Dnia Kobiet była Anna Męczyńska – główny kostiumograf na planie seriali „Rodzinka.pl” oraz „Prawo Agaty”, wizażystka i ceniona stylistka znanych polskich aktorów. Podczas specjalnej prezentacji Ania omówiła poszczególne style i przedstawiła najnowsze trendy modowe.

 

 

 

 

 

Dodatkową atrakcja wieczoru był pokaz mody, podczas którego zaprezentowana została biżuteria pARTs oraz najnowsza kolekcja marki Caterina. Wszystkie stylizacje zostały wybrane i dopasowane przez Anię Męczyńską, a profesjonalnym makijażem modelek zajęły się wizażystki z marką kosmetyczną Bobbi Brown.

 

Na spotkaniu gościliśmy także naszych specjalnych Partnerów: markę Castrol, Raiffeisen Leasing, Teatr Wielki, SPA_larnia oraz HOT_elarania. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczory były z nami. I już czekamy na następną edycję i kolejne kobiece święto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZMYSŁOWE SPOTKANIE

6 MARCA 2014

 

Kolejna edycja  Dnia Kobiet odbyła się 6 marca w Salonie Volvo na Malcie. Wieczór był dedykowany kobietom związanym z Firmą Karlik i marką Volvo. Motywem przewodnim spotkania były zapach i emocje.

 

 

 

Warsztaty pt.: „Garderoba zapachowa” poprowadziła Marta Siembab – jedyny polski senselier i niezależny ekspert przekazujący wiedzę związaną ze zmysłem węchu i zjawiskiem zapachu.

 

 

Zaproszone Panie miały niepowtarzalną okazję poznania autentycznych surowców z palety perfumiarzy, wyjątkowych perfum luksusowych i niszowych oraz tajników ich noszenia i dobierania. Rozmowa z Martą Siembab uświadomiła wszystkim, jak istotny jest odpowiedni wybór perfum i dopasowanie go do nastroju, okazji, pory roku oraz osobistego wizerunku.

 

 

 

 

Dopełnieniem palety zapachów była prezentacja aromatycznych świec, które podobnie jak perfumy wpływają na emocję i kreują odpowiednią atmosferę. Panie mogły także delektować się luksusowymi pralinami Chocolissimo, które połączone z  kawą, wyjątkowo pobudziły tym razem zmysł smaku. Tradycyjnie na zakończenie spotkania zostały rozlosowane nagrody, przekazane przez partnerów Volvo Firma Karlik.

 

SPOTKANIE Z KATARZYNĄ MILLER

14 MARCA 2013

 

Podczas ekskluzywnego wieczoru w Salonie Volvo Firma Karlik zorganizowaliśmy dla naszych klientek Dzień Kobiet.

 

 

 

 

Naszym gościem była Katarzyna Miller – psychoterapeutka. publicystka, filozofka, poetka , poetka i autorka takich książek jak: “Być kobietą i nie zwariować”, “Chcę być kochana tak jak chcę”, “Królowe życia”. Specjalnie dla kobiecego grona Pani Kasia wygłosiła wykład “Siła kobiecości”.

 

Muzycznym akcentem wieczoru był wyjątkowy i energetyczny występ Queens of Violins.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również