Specjalne ekspozycje modeli Volvo

KLUB  KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH 

 

Ekspozycja modeli zaprezentowała się podczas Andrzejkowego spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, zorganizowanego w listopadzie 2017 roku w City Parku. 

 

Gościem specjalnym i gwiazdą wieczoru był jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich projektantów Łukasz Jemioł, który odwiedził Poznań. W trakcie spotkania znany projektant odpowiadał na pytania aktywnych klubowiczek, które pytały o jego pasję i inspiracje. Łukasz Jemioł poruszył także temat asertywności w zawodzie projektanta, o pracy i byciu liderem dla zespołu.

 

Podczas tego pięknego wieczoru Panie z Kluby Kobiet Przedsiębiorczych miały okazję poznać skandynawski design wyjątkowych modeli Volvo V40 oraz Volvo V40 Cross Country, zaprezentowanych na specjalnej ekspozycji przed D.O.M. 88. W  loterii wizytówkowej szczęśliwa Klubowiczka wygrała Volvo na weekend.

URODZINY GOOD DAY SPA

 

W dniu 25 czerwca 2016 r oku byliśmy Partnerem wyjątkowego wydarzenia z okazji świętowania pierwszych urodzin Good Time Day Spa.

 

Volvo Firma Karlik zagościła z ekspozycją modeli Volvo XC90 oraz S60, a dodatkowo biżuteria pARTs wzięła aktywny udział podczas pokazu mody kolekcji marek Malubi oraz Hexeline.

 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie! 

SPOTKANIE Z EWĄ EWART

 

Dnia 16 czerwca w Puro Hotel mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykle inspirującym spotkaniu ze znakomitą dziennikarką i dokumentalistką, laureatką prestiżowych nagród – Ewą Ewart.

 

Niecodzienne historie i przeżycia, które towarzyszyły Ewie Ewart podczas pracy zawodowej, wzbudziły wśród uczestniczek wiele emocji i refleksji.
Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy kolekcję biżuterii pARTs marki Karlik ART oraz flotę modeli Volvo.

 

Jest nam niezmiernie miło, że tego wieczoru Pani Ewa wystąpiła w bransoletce z nowej kolekcji pARTs.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również