Wyniki konkursu
Volvo i Starego Browaru

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU VOLVO FIRMA KARLIK I STAREGO BROWARU

 

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 4 grudnia 2016 roku podczas Koncertu Choinkowego na Dziedzińcu Sztuki w Starym Browarze.

 

 

Jury miało niezwykle trudne zadanie, aby spośród ponad 300 zdjęć wyłonić jedną najlepszą pracę. Finalnie zwyciężyło zdjęcie nadesłane przez Hacena Sahraoui, a jego autor został  szczęśliwym właścicielem nowego Volvo V40 Cross Country. Hacen po odebraniu nagrody powiedział, że to zdjęcie oddaje klimat, który czuje za każdym razem gdy jest w Starym Browarze.

 

Drugie miejsce i Volvo na weekend wygrała Daria Alicja Walczak.

Wyróżnienia otrzymali: Michał Gorczyca, Iza Pałasz, Maciej Sokolnicki, oraz Małgorzata Bodzioch oraz Patryk Szczepaniak, których prace również były na bardzo wysokim poziomie.

 

Przypominamy, że zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zdjęcia z marką Volvo, która podczas trwania konkursu była prezentowana w różnych miejscach oraz odsłonach w przestrzeniach Starego Browaru. Modele Volvo pojawiały się także w czasie Klubu Starego Browaru w dniach 26-29 września. Do  fotografii wystarczyło dołączyć dowody zakupów zrobionych w Starym Browarze.

 

W konkursie oceniana była kreatywność, walory artystyczne, estetyka oraz oryginalność wykonania zdjęcia.

 

W GALERII PREZENTUJEMY ZWYCIĘSKIE ZDJĘCIE ORAZ WYRÓŻNIONE PRACE!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również