Nagrody dla Volvo Firma Karlik

 VOLVO FIRMA KARLIK DEALEREM ROKU 2018

Z ogromną dumą i radością informujemy, że Firma Karlik podczas dorocznej konferencji dealerskiej  Volvo Car Poland  została uhonorowana Tytułem Dealera Roku 2018.

Cieszę się, że praca całego naszego zespołu została doceniona. Ta nagroda to także efekt zaufania, jakim obdarzają nas Klienci i Partnerzy. To dzięki nim co roku podnosimy sobie coraz wyżej poprzeczkę. Czujemy się zmotywowani, by kontynuować tę drogę – mówi Joanna Karlik – Knocińska, właścicielka Firmy Karlik.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym i klientom za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Ten sukces to również Wasza zasługa.

POZNAŃ MOTOR SHOW AWARDS 2018

 

Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show otrzymaliśmy wyjątkową nagrodę za najpiękniejsze stoisko. Kapituła Poznań Motor Show doceniła skandynawski klimat oraz design i wyróżniła stoisko Volvo, na którym zaprezentowano modele XC40 – Car Of The Year 2018, XC60 – World Car Of The Year 2018 oraz nowe V60.

 

Nagrodę od Piotra Wielgusa w imieniu całej rodziny Volvo odebrał dyrektor zarządzający Volvo Firma Karlik, Rafał Król.

II MIEJSCE W KONKURSIE DEALER ROKU 2017

 

Niezwykle nam miło, że Firma Karlik ponownie stanęła na podium i znalazła się w gronie najlepszych dealerów marki Volvo w Polsce.

Dealerzy byli oceniani przez cały rok pod kątem licznych i wymagających kryteriów ustalonych przez Volvo Car Poland. Wśród wyznaczników decydujących o przyznaniu tytułu Dealera Roku znalazły się między innymi:  realizacja planów sprzedaży samochodów nowych części i akcesoriów,  prezentowany zgodnie ze standardami najwyższy poziom obsługi klienta, a także jakość i rodzaj prowadzonych regionalnie działań marketingowych.

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym i przyjaciołom. Ten sukces to również Wasza zasługa!

TYTUŁ DEALERA ROKU 2016 DLA VOLVO FIRMA KARLIK

 

Jubileuszowy rok przyniósł Firmie Karlik sukces i wielki powód do dumy. Podczas dorocznej konferencji dealerskiej organizowanej przez Volvo Car Poland ogłoszono zwycięzcę konkursu Volvo Masters i wyłoniono najlepszego dealera w całej sieci Volvo. Miło nam poinformować, że Tytuł Dealera Roku 2016 otrzymała Firma Karlik, która przez cały rok aktywnie i rzetelnie realizowała wyznaczone punkty konkursu i najlepiej sprostała wymogom stawianym przez importera.

 

„Rok 2017 to jubileusz zarówno dla szwedzkiej marki, jak również dla Firmy Karlik celebrującej 15-lecie współpracy z marką Volvo, dlatego otrzymana nagroda i tytuł Dealera Roku 2016 ma dla nas szczególne znaczenie i symboliczną wartość. Zwycięska statuetka jest uhonorowaniem intensywnej pracy i zaangażowania całej firmy, jednocześnie daje nam jeszcze większą motywację do realizacji zaplanowanych na ten rok działań. Przed nami kolejne trudne wyzwania – aktualnie trwa kompleksowa modernizacja naszych dwóch stacji dealerskich. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna odsłona salonów oraz serwisów po tej metamorfozie, zapewni Klientom najwyższy poziom komfortu i zadowolenia. ” – wypowiada się Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Firmy Karlik, która osobiście odebrała nagrodę.

FINAŁ OGÓLNOŚWIATOWEGO KONKURSU VISTA 2016

5 MIEJSCE DLA SERWISU VOLVO FIRMA KARLIK.

 

Z wielką przyjemnością i ogromną dumą informujemy, że nasz zespół specjalistów z serwisu Volvo Firma Karlik Poznań – Malta zajął 5 miejsce w ogólnoświatowym finale VISTA 2016 (Volvo International Service Training Award) zorganizowanym w Szwecji.

W finale wzięły udział drużyny z 40 krajów, które rywalizowały w zakresie wiedzy teoretycznej oraz zadaniach praktycznych. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom.

NAGRODA RYNKU DEALERSKIEGO DLA FIRMY KARLIK

NAJLEPSZA INICJATYWA MARKETINGOWA 2016

 

Miło nam poinformować, że podczas 7 Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodowych Firma Karlik otrzymała Nagrodę Rynku Dealerskiego w kategorii Najlepsza inicjatywa marketingowa 2016.

Firma Karlik została nagrodzona za wyjątkowy projekt Karlik ART i kolekcję pARTs, która powstała ze zużytych części pobranych z samochodów marki Volvo. Każdy element tej wyjątkowej kolekcji został stworzony zgodnie z ideą upcyklingu, który zakłada przetwarzanie surowców wtórnych w produkty nowe o wyższej wartości.

I MIEJSCE VISTA 2016 DLA SERWISÓW VOLVO FIRMA KARLIK

 

15 kwietnia w Olsztynie miał miejsce finał krajowy edycji VISTA  2016 (Volvo International Service Training Award). W finale wzięło udział 6 zespołów wyłonionych w wyniku 3 rund kwalifikacyjnych z 47 zespołów ogółem, jakie wystartowały w tej edycji kilka miesięcy temu. W trakcie finału zespoły wykonywały sześć różnych zadań z obszaru diagnostyki pojazdów, obsługi Klienta i doboru części. Jesteśmy dumni, że nasz zespół specjalistów z serwisu Volvo Firma Karlik Poznań – Malta zajął I miejsce!

Zwycięski zespół Firma Karlik Malta będzie reprezentował polską sieć dealerską Volvo na ogólnoświatowych zawodach VISTA w Szwecji w czerwcu tego roku. Trzymamy kciuki za naszych kolegów i życzymy powtórzenia wyniku w Geteborgu !

II MIEJSCE VOLVO MASTERS 2015 DLA FIRMY KARLIK

 

Jest nam niezmiernie miło podzielić się informacją, że Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo z Wielkopolski zajęła II miejsce w organizowanym przez Volvo Car Poland plebiscycie „Volvo Masters 2015”. 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Klientom oraz wszystkim pracownikom obu salonów i serwisów Volvo Firma Karlik, bo to nasz wspólny sukces! Wręczona nam statuetka jest powodem do radości i dumy z tego, że nasza praca z pasją oraz zaangażowanie w prowadzone działania są doceniane i bardzo wysoko oceniane.

Trzymajcie za nas kciuki w kolejnej edycji „Volvo Masters”.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również