Showroom Volvo Firma Karlik
w Starym Browarze

 

Zapraszamy do inspirującego świata Volvo. W starym Browarze 11 maja Firma Karlik otworzyła showroom, w którym prezentowane są 4 modele Volvo, akcesoria z kolekcji Volvo Lifestyle Collection oraz biżuteria pARTs.

 

Showroom Volvo znajduje się w Pasażu Starego Browaru, na poziomie 0.

Na powierzchni ponad 230 metrów² można zobaczyć rodzinę SUV-ów Volvo, najmniejszy model XC40, najchętniej kupowany – XC60 oraz największy XC90, dostępny także w wersji 7-osobowej oraz sportowy sedan  –  S60.

Miłośnicy marki będą mogli zapoznać się także z ofertą sezonowych akcesoriów z kolekcji Volvo Lifestyle Collection, które współgrają z designem i stylem Volvo oraz ekspozycją  ręcznie wykonanej unikatowej biżuterii artystycznej pARTs – która powstała ze zużytych części samochodów Volvo.  Pomysłodawczynią kolekcji jest Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Volvo Firma Karlik, biżuterię zaprojektowała i wykonała Anna Orska.

 

– Trzy lata temu nasza obecność w Starym Browarze trwała nieco ponad miesiąc. Przyszedł czas na stałą ekspozycję. Odwiedzający nas Goście mogą nie tylko zobaczyć modele Volvo, ale i porozmawiać z doradcami o filozofii marki oraz zaawansowanych systemach technologicznych podnoszących komfort i bezpieczeństwo w samochodach. Zapraszamy codziennie w godz. 10:00-20:00 – mówi Bartłomiej Stachowski, dyrektor sprzedaży w Volvo Firma Karlik.

 

Showroom Volvo Firma Karlik będzie nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań i dyskusji o samochodach, skandynawskim designie i stylu.

 

Zapraszamy do inspirującego świata Volvo, lagom, omtanke – do miejsca, gdzie podczas fiki będzie można porozmawiać o samochodach.

 

 

 

 

 

Volvo Firma Karlik stworzyła pierwszy motoryzacyjny showroom w Starym Browarze.

 

Od 6 grudnia  2016 do 15 stycznia 2017 Firma Karlik i marka Volvo realizowała nowy projekt w przestrzeniach Starego Browaru. Tym razem klienci mieli okazję poznać skandynawską markę w dedykowanym, eleganckim  showroomie.

 

„Jako Firma Karlik wspólnie z marką Volvo od dawna jesteśmy zaangażowani w artystyczne i biznesowe życie Starego Browaru. Dostrzegamy w ostatnim roku bardzo duże zainteresowanie marką Volvo oraz emocje, jakie wzbudzają nowe modele. Przygotowaliśmy wyjątkowe, prestiżowe miejsce, stworzone i dostosowane dla wymagających klientów Starego Browaru, którzy oczekują profesjonalnych usług także z segmentu motoryzacyjnego”.  – mówi Rafał Król, Dyrektor Zarządzający Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Poznaniu i w Wielkopolsce.

 

Na ekspozycji w showroomie Firmy Karlik zaprezentowane były  3 modele Volvo z najnowszej serii 90: Volvo XC90, Volvo S90 oraz Volvo V90, które doskonale wpisały się w charakter tego miejsca i podobnie jak Stary Browar doskonale łączą w sobie tradycję oraz nowoczesny design.

 

 

Dodatkową atrakcją i jednocześnie uzupełnieniem oferty samochodowej była prezentacja oryginalnych akcesoriów sygnowanych logo marki Volvo oraz ekspozycja kolekcji pARTs – artystycznej biżuterii wykonanej ze zużytych części samochodowych, pochodzących z różnych modeli Volvo. Autorką pomysłu stworzenia biżuterii pARTs jest właścicielka salonów i serwisów Volvo Firma Karlik pani Joanna Karlik-Knocińska.

 

Specjalną ekspozycję modeli Volvo klienci Starego Browaru mogli odwiedzić do 15 stycznia 2017 r.

 

 

Fot. Jakub Wittchen

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również