Showroom Volvo Firma Karlik
w Starym Browarze

 

Zapraszamy do inspirującego świata Volvo. W starym Browarze 11 maja Firma Karlik otworzyła showroom, w którym prezentowane są 4 modele Volvo, akcesoria z kolekcji Volvo Lifestyle Collection oraz biżuteria pARTs.

 

 

W związku z decyzją rządu o zamknięciu galerii handlowych od 07.11. br. nasz Showroom również będzie nieczynny. Doradcy pozostają jednak do Państwa dyspozycji

 

Maciej Klimas tel. 664 109 327

 

Albert Jagiełło tel. 539 537 980

 

Showroom Volvo znajduje się w Pasażu Starego Browaru, na poziomie 0.

Na powierzchni ponad 230 metrów² można zobaczyć rodzinę SUV-ów Volvo, najmniejszy model XC40, najchętniej kupowany – XC60 oraz największy XC90, dostępny także w wersji 7-osobowej oraz sportowy sedan  –  S60.

Miłośnicy marki będą mogli zapoznać się także z ofertą sezonowych akcesoriów z kolekcji Volvo Lifestyle Collection, które współgrają z designem i stylem Volvo oraz ekspozycją  ręcznie wykonanej unikatowej biżuterii artystycznej pARTs – która powstała ze zużytych części samochodów Volvo.  Pomysłodawczynią kolekcji jest Joanna Karlik-Knocińska, Właścicielka Volvo Firma Karlik, biżuterię zaprojektowała i wykonała Anna Orska.

 

– Trzy lata temu nasza obecność w Starym Browarze trwała nieco ponad miesiąc. Przyszedł czas na stałą ekspozycję. Odwiedzający nas Goście mogą nie tylko zobaczyć modele Volvo, ale i porozmawiać z doradcami o filozofii marki oraz zaawansowanych systemach technologicznych podnoszących komfort i bezpieczeństwo w samochodach. Zapraszamy codziennie w godz. 10:00-20:00 – mówi Bartłomiej Stachowski, dyrektor sprzedaży w Volvo Firma Karlik.

 

Showroom Volvo Firma Karlik będzie nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań i dyskusji o samochodach, skandynawskim designie i stylu.

 

Zapraszamy do inspirującego świata Volvo, lagom, omtanke – do miejsca, gdzie podczas fiki będzie można porozmawiać o samochodach.

 

 

 

 

 

Volvo Firma Karlik stworzyła pierwszy motoryzacyjny showroom w Starym Browarze.

 

Od 6 grudnia  2016 do 15 stycznia 2017 Firma Karlik i marka Volvo realizowała nowy projekt w przestrzeniach Starego Browaru. Tym razem klienci mieli okazję poznać skandynawską markę w dedykowanym, eleganckim  showroomie.

 

„Jako Firma Karlik wspólnie z marką Volvo od dawna jesteśmy zaangażowani w artystyczne i biznesowe życie Starego Browaru. Dostrzegamy w ostatnim roku bardzo duże zainteresowanie marką Volvo oraz emocje, jakie wzbudzają nowe modele. Przygotowaliśmy wyjątkowe, prestiżowe miejsce, stworzone i dostosowane dla wymagających klientów Starego Browaru, którzy oczekują profesjonalnych usług także z segmentu motoryzacyjnego”.  – mówi Rafał Król, Dyrektor Zarządzający Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Poznaniu i w Wielkopolsce.

 

Na ekspozycji w showroomie Firmy Karlik zaprezentowane były  3 modele Volvo z najnowszej serii 90: Volvo XC90, Volvo S90 oraz Volvo V90, które doskonale wpisały się w charakter tego miejsca i podobnie jak Stary Browar doskonale łączą w sobie tradycję oraz nowoczesny design.

 

 

Dodatkową atrakcją i jednocześnie uzupełnieniem oferty samochodowej była prezentacja oryginalnych akcesoriów sygnowanych logo marki Volvo oraz ekspozycja kolekcji pARTs – artystycznej biżuterii wykonanej ze zużytych części samochodowych, pochodzących z różnych modeli Volvo. Autorką pomysłu stworzenia biżuterii pARTs jest właścicielka salonów i serwisów Volvo Firma Karlik pani Joanna Karlik-Knocińska.

 

Specjalną ekspozycję modeli Volvo klienci Starego Browaru mogli odwiedzić do 15 stycznia 2017 r.

 

 

Fot. Jakub Wittchen

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również