Showroom Volvo Firma Karlik
w Zielonej Górze

KONTAKT: 692 050 708

SHOWROOM VOLVO FIRMA KARLIK W ZIELONEJ GÓRZE

 

Od 8 maja 2017 roku Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Galerii Grafitt przy ulicy Bohaterów Westerplatte 24 prezentuje modele Volvo. Klienci mają okazję poznać skandynawską markę w nowoczesnym, eleganckim  showroomie.

„Miejsce, które stworzyliśmy w Zielonej Górze jest odpowiedzią na doświadczenia, jakie od lat zbieramy reprezentując markę Volvo w województwie lubuskim. Cieszymy się, że teraz możemy wraz z naszymi samochodami być bliżej klientów zainteresowanych marką Volvo oraz samochodami klasy premium. Showroomu w Galerii Grafitt nie jest naszym pierwszym projektem punktu sprzedaży samochodów w kompleksie handlowym i po dobrych wynikach pop up store’u w Starym Browarze w Poznaniu wiemy, że tego typu obiekty są dobrze postrzegane oraz oceniane przez konsumentów”.  – wypowiada się Łukasz Jankowiak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Volvo w Firmie Karlik.

 

Showroom w galerii handlowej ma wydzieloną, przeszkloną strefę do rozmów z klientami, a na ekspozycji  zaprezentowane są  między innymi  luksusowe modele Volvo z najnowszej serii 90 oraz oryginalne akcesoria Volvo LifeStyle Collection.  Osoby odwiedzające to miejsce spotkają się z obsługą profesjonalnych doradców handlowych, którzy służą wiedzą nie tylko produktowo-sprzedażową, ale też doradzą w zakresie doboru najdogodniejszej dla danego Klienta formy finansowania lub ubezpieczenia.

 

Zapraszamy do showroomu Volvo Firma Karlik, który mieści się w Galerii Grafitt na poziomie parteru i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 oraz w sobotę od 10.00-15.00

 

 

 

 

 

KONTAKT: 

Showroom Volvo Firma Karlik 

Galeria Grafitt – parter,  ul. Bohaterów Westerplatte 24, Zielona Góra.

 

Iwona Skafiriak tel: 692 050 708, e-mail: i.skafiriak@karlik.dealervolvo.pl

Dominik Jan Jędrzejak tel: 692 050 703, e-mail: d.jedrzejak@karlik.dealervolvo.pl

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również