TORBA Z BANERA

Czyli drugie życie banera.

Torba zaprojektowana przez Volvo Firma Karlik, a wykonana z niepotrzebnych, zużytych banerów reklamowych.

 

Produkcja w duchu upcyklingu oraz idei odpowiedzialnego społecznie biznesu z celem inicjatywy charytatywnej.

 

Upcykling – forma przetwarzania wtórnego odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej, aniżeli miały pierwotnie.

 

Odpowiedzialność społeczna biznesu – Volvo Karlik od wielu lat aktywnie angażuje się inicjatywy wsparcia lokalnej społeczności.

 

Inicjatywa charytatywna – z każdej sprzedanej TORBY Z BANERA Volvo Firma Karlik przekaże 10 zł na Fundację na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i autystycznych FIONA.  www.fundacja-fiona.org.pl

Torby są unikatowe – do ich produkcji wykorzystano zużyte, niepotrzebne banery reklamowe, ale też pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu każda torba jest inna, wszystkie różnią się detalami. Poza klasycznymi czarnymi pasami pojawiają się również egzemplarze z elementami beżowymi czy granatowymi.

 

 

TORBY Z BANERA są też funkcjonalne – wnętrze wykończone podszewką, wewnętrzna kieszeń i regulowany pasek pozwalają na organizację i użytkowanie torby w sposób, jakiego potrzebujemy.

 

Aktualna oferta:

https://photos.app.goo.gl/FsthazEy8Q9JnXXWA

Torby szyją pracownicy  lokalnego, wielkopolskiego przedsiębiorcy – Spółdzielni Socjalnej FURIA. To pierwsza w Polsce spółdzielnia, która od 2014 r. wdraża autorski, innowacyjny model aktywizacji zawodowej osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

 

 

Foto: Spółdzielnia Socjalna Furia

 

 

Cena: 85 zł.

Torby są dostępne w sprzedaży w salonach i serwisach Volvo Firma Karlik. Szczegółowe informacje i zamówienia pod adresem mailowym marketing@karlik.dealervolvo.pl lub pod numerem telefonu 668-006-631

 

 

TORBA Z BANERA –  to nie tylko stylowy, ale również praktyczny dodatek idealny na co dzień! A jeżeli lubisz, kiedy Twoja torba pasuje do samochodu, z pewnością zainteresuje Cię kolekcja poświęcona Volvo S60, dzięki której zaczniesz tworzyć swój oryginalny zestaw akcesoriów.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również