TORBA Z BANERA

Czyli drugie życie banera.

Volvo Firma Karlik w 2018 roku rozpoczęła współpracę ze Spółdzielnią Socjalną FURIA, która jako pierwsza w Polsce od 2014 roku wdraża autorski, innowacyjny model aktywizacji zawodowej osób w spektrum autyzmu. Dzięki tej kooperacji powstał projekt – Torba z banerów Volvo  – produkcja w duchu upcyklingu oraz idei odpowiedzialnego społecznie biznesu z celem inicjatywy charytatywnej.

 

Upcykling – forma przetwarzania wtórnego odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej, aniżeli miały pierwotnie.

 

Odpowiedzialność społeczna biznesu – Volvo Karlik od wielu lat aktywnie angażuje się inicjatywy wsparcia lokalnej społeczności.

 

Inicjatywa charytatywna – z każdej sprzedanej TORBY Z BANERA Volvo Firma Karlik przekaże 10 zł na Fundację na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i autystycznych FIONA.  www.fundacja-fiona.org.pl

Torby są unikatowe – powstają ze zużytych banerów reklamowych Volvo oraz pasów bezpieczeństwa, które trafiłyby jako odpad na wysypisko. Każda jest inna, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

 

Torba jest niezwykle pojemna i funkcjonalna, a wnętrze wykończone podszewką, wewnętrzna kieszeń i regulowany pasek, pozwalają na wygodne użytkowanie.

 

Aktualna oferta:

https://photos.app.goo.gl/FsthazEy8Q9JnXXWA

 

Foto: Spółdzielnia Socjalna Furia

 

 

Cena: 85 zł.

Z każdej sprzedanej torby 10 zł otrzymuje Fundacja FIONA, działająca na rzecz osób z niepełnosprawnością i autyzmem.

Torby są dostępne w sprzedaży w salonach i serwisach Volvo Firma Karlik. Szczegółowe informacje i zamówienia pod adresem mailowym marketing@karlik.dealervolvo.pl lub pod numerem telefonu 668-006-631

 

 

TORBA Z BANERA –  to nie tylko stylowy, ale również praktyczny dodatek idealny na co dzień! A jeżeli lubisz, kiedy Twoja torba pasuje do samochodu, z pewnością zainteresuje Cię kolekcja poświęcona Volvo S60, dzięki której zaczniesz tworzyć swój oryginalny zestaw akcesoriów.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również