Volvo Firma Karlik partnerem eventu Kancelarii Jerzmanowski i Wspólnicy

 

 

 

 

 

Premiera Volvo S60, rajd na orientację modelami Volvo oraz możliwość samodzielnego przetestowania  floty Volvo – to tylko część atrakcji przygotowanych przez Volvo Firmę Karlik, które czekały na uczestników spotkania dla stałych klientów Sektora Publicznego Kancelarii Jerzmanowski i Wspólnicy.

 

 

28 czerwca  2019 r odbyło się jubileuszowe 10. spotkanie stałych Klientów Sektora Publicznego Kancelarii Jerzmanowski i Wspólnicy w Hotelu Remes w Opalenicy. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli samorządów i spółek: burmistrzów, prezesów, kluczowych menedżerów. Volvo Firma Karlik była partnerem tego wydarzenia.

 

 

Do dyspozycji klientów przez cały dzień była flota modeli Volvo – łącznie 7 samochodów, dwa modele Volvo S60, dwa modele Volvo XC40 oraz Volvo XC60, Volvo V60 i Volvo V60 Cross Country. Podczas jazd testowych, klienci mogli sprawdzić możliwości naszej floty oraz ocenić prawdziwy komfort jazdy i pełną swobodę prowadzenia.

 

 

Specjalnie dla Pań biorących udział w spotkaniu przygotowaliśmy rajd na orientację flotą modeli Volvo. 4 ekipy podjęły wyzwanie i zmierzyły się z trasą, mimo nie najlepszej pogody. 

 

Było dużo śmiechu i dobrej zabawy, nawet deszcz nie ostudził zapału Pań biorących udział w rajdzie. Wszystkie ekipy dojechały do mety. 

 

 

 

 

Z kolei w części wieczornej na gości czekała niezwykła niespodzianka – premiera nowego dynamicznego sedana Volvo S60.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również