Stały kontakt z samochodem

Volvo On Call – ciągły kontakt z samochodem za pomocą telefonu.

 

 

Dzięki jednej aplikacji, zainstalowanej na Twoim smartfonie, zyskasz kontrolę nad szeregiem funkcji swojego Volvo i wiele praktycznych usług. Zanim zaczniesz  używać aplikacji, możesz przetestować wersję demo, dostępną w AppStore i Google Play.

 

To usługa dodatkowa dostępna na zasadzie abonamentu.

 

 

Dzięki Volvo On Call użytkownik uzyskuje asystenta, który zawsze jest pod ręką. Aplikacja wskaże na przykład najlepszą kawiarnię w mieście i prześle jej adres do nawigacji czy znajdzie wolny parking i poprowadzi do niego. Jeśli nie zamkniemy  samochodu, to aplikacja poinformuje nas o tym i umożliwi zdalne zablokowanie zamków. Z kolei funkcja odblokowania drzwi, zapewnia dowolnej osobie możliwość wejścia do środka, na przykład kurierowi, który dostarcza paczkę. Aplikacja pozwala także, m.in. odczytać dane z tablicy rozdzielczej i regulować temperaturę w samochodzie za pomocą funkcji zdalnego uruchomienia silnika, a opcja Send to Car, umożliwia zaplanowanie trasy, jeszcze zanim kierowca wsiądzie do samochodu. Wystarczy, że będąc w biurze czy w domu wyśle się do swojego Volvo cel podróży.

 Połączenie telefonu do samochodu może odbyć się tylko w autoryzowanym serwisie Volvo.
Dostępne funkcje Volvo On Call mogą się różnić w zależności od modelu Volvo.

 

Samochód nie jest już tylko środkiem transportu, lecz staje się osobistym asystentem.

Agnieszka Michałowicz, Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych Volvo Firma Karlik

 

To rozwiązanie przydatne dla właściciela samochodu, ale także dla firmy czy pracowników. Dzięki Volvo On Call w samochodach można zastąpić lokalizatory GPS. Pracodawca może bowiem monitorować położenie samochodu, stan zużycia paliwa, jakie trasy były przemierzane, czy ile kilometrów przejechano. Z kolei osoba jeżdżąca samochodem zyskuje większe bezpieczeństwo, ponieważ jeżeli dojdzie do jakiegokolwiek zdarzenia na drodze i kierujący nie będzie w stanie wezwać pomocy, wówczas samochód automatycznie zawiadomi służby ratownicze. Gdyby w drodze zabrakło paliwa lub w razie uszkodzenia opony dzięki Volvo On Call w prosty sposób można skorzystać z pomocy Assistance bez konieczności szukania właściwego numeru telefonu. Co ważne na terenie Europy zawsze połączymy się z polskim konsultantem. Volvo On Call przyda się także, gdy np. zamki samochodu nie zostaną zablokowane, wówczas kierowca otrzyma powiadomienie na telefon i będzie mógł z pozycji telefonu je zablokować. Dzięki tej aplikacji możemy także udostępniać innym osobom samochód bez konieczności oddawania im kluczyków, to tzw. Car sharing – rozwiązanie szczególnie cenne, gdy kilka osób używa jednego samochodu. Podsumowując, dzięki aplikacji Volvo On Call, mamy ciągły kontakt z samochodem za pomocą telefonu.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również