Volvo Firma Karlik głównym partnerem  Zember Open. Razem możemy więcej!

 

 

Na polu golfowym Kalinowe Pola 22 czerwca odbył się charytatywny turniej golfowy, którego pomysłodawcą jest Tomasz Zembrowski.

 

 

 

Volvo Firma Karlik została partnerem tego wydarzenia.

W tym roku działaliśmy na rzecz Fundacji Fiona, która integruje i aktywizuje osoby ze spektrum autyzmu  www.fundacja-fiona.org.pl.

 

Dla każdej osoby, która wykupiła cegiełkę na rzecz Fundacji Fiona o wartości 50 zł, przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę –  zajęcia z  profesjonalnym trenerem golfa.

 

 

 

Nie trzeba było być golfistą, by spróbować swoich sił i zagrać z nami w golfa.

Historia turnieju

– Pomysł na zorganizowanie turnieju zrodził się w 2016 roku, kiedy obchodziłem 20 – lecie gry w golfa – mówi Tomasz Zembrowski, organizator turnieju. Przy okazji tej „okrągłej rocznicy”  pomyślałem o turnieju charytatywnym, podczas którego dobrze się bawiąc, uprawiając naszą ulubioną dyscyplinę, zbierzemy pieniądze na  szczytny cel – wspomina Tomasz Zembrowski.  – Podczas pierwszej edycji turnieju zbieraliśmy środki na Rodzinkowe Domy Dziecka w Świebodzinie. W wydarzeniu wzięło udział aż 140 zawodników. W kolejnych latach zbieraliśmy środki dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Poznaniu i  dla Świebodzińskiego Parasola Nadziei, a liczba grających wahała się między 160, a 180 osób. Za każdym razem nasz turniej był największy  w sezonie, a edycja 2017 ze 185 osobami daje drugi najlepszy wynik turniejowy w historii polskiego golfa.  Dzięki wsparciu sponsorów – Volvo Firma  Karlik była sponsorem tytularnym w każdym roku, licytacjom charytatywnym, datkom i konkursom co roku zebraliśmy ok. 20-25 tys. złotych – podsumowuje Tomasz Zembrowski.

 

 

 

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również